Oferta współpracy dla szkół ponadgimnazjalnych

Szanowni Państwo,


Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie kształci ludzi aktywnych i przedsiębiorczych. Naszym głównym celem jest wyposażenie absolwentów w umiejętności i kompetencje atrakcyjne i poszukiwane na rynku pracy.

Od lat wspieramy też wszystkie Państwa inicjatywy zmierzające do rozwoju i samorealizacji Państwa Uczniów.

By lepiej przygotować przyszłych studentów do wejścia na rynek pracy, pomagamy już na etapie szkoły ponadgimnazjalnej, w związku z tym proponujemy różne formy wsparcia dla Państwa Uczniów:

  • Wykłady dla uczniów klas maturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych.
  • W celu zacieśnienia współpracy Państwa Placówki z WSEI proponujemy też podpisanie stałej umowy o współpracy.

Działania skierowane do uczniów szkól ponadgimnazjalnych są naturalnym sposobem realizacji naszej misji rozumianej jako przygotowanie młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie.

Celem naszej Uczelni jest ciągłe doskonalenie jakości procesu kształcenia i stałe poszerzanie oferty dydaktycznej. Wiemy, że nie da się tego osiągnąć bez odpowiedniego systemu kształcenia, który połączy wiedzę akademicką z praktyką gospodarczą. Aby jak najlepiej przystosować programy kształcenia do potrzeb pracodawców, wprowadziliśmy starannie przemyślane, stworzone wspólnie z pracodawcami modułowe programy kształcenia.

System nauczania modułowego usprawnia i ułatwia proces studiowania, ale głównym jego zadaniem jest połączenie solidnej wiedzy teoretycznej z nabywaniem umiejętności praktycznych, która przygotuje ich do przyszłej pracy. Dodatkowo – już w czasie studiów – student zdobywa doświadczenie zawodowe, dzięki dobrze zorganizowanemu systemowi praktyk i staży zawodowych.

Studia modułowe pozwalają m.in. zdobyć zawód już podczas studiowania,  wykorzystać zdobytą wiedzę od razu podczas zajęć praktycznych, warsztatowych i projektowych, nawiązać kontakt z pracodawcą i zapoznać się z realiami rynkowymi, a także  zdobywać doświadczenie zawodowe w czasie studiów pod opieką pracodawcy.

Poniżej (w załącznikach) znajdują się dokładne informacje dotyczące różnych form współpracy dla szkół ponadgimnazjalnych.

Kontakt:

Marek Szczodrak – Zastępca Dyrektora Działu Informacji i Promocji WSEI ds. Marketingu i Wydawnictwa Uczelni
tel.: 81 749 32 06, e-mail: marek.szczodrak@wsei.lublin.pl.

Antoni Piłat – Specjalista ds. Marketingu i Współpracy ze szkołami
tel.: 81 749 32 27, e-mail: antoni.pilat@wsei.lublin.pl.

 

Wykłady dla uczniów w szkołach ponadgimnazjalnych pobierz

Umowy objęcia patronatem WSEI szkół ponadgimnazjalnych i umowy o współpracy pobierz

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.