Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie certyfikowana POLSKĄ NAGRODĄ INNOWACYJNOŚCI 2014

20 stycznia 2015 r. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała Certyfikat „Polska Nagroda Innowacyjności 2014” w kategorii Uczelnie Wyższe. Uroczystość wręczenia Certyfikatu odbyła się w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Nagrodę z rąk Redaktora Naczelnego Forum Przedsiębiorczości, Krzysztofa Dyły i Dyrektora Programowego Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Wojciecha Pomarańskiego odebrali Kanclerz WSEI mgr Teresa Bogacka i Rektor WSEI dr hab. Mirosław J. Jarosz, prof. nadzw. WSEI.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Innowacje mamy nie tylko w nazwie, ale wprowadzamy je od 15 lat, czyli od początku istnienia Uczelni. Istotnym elementem naszej działalności jest pozyskiwanie środków i doświadczeń z Unii Europejskiej i transferowanie ich do naszego regionu oraz przekazywanie naszym studentom. Zawsze staramy się być o krok do przodu przed innymi – mówi mgr Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI.

Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne oraz kreatywne uczelnie, instytuty naukowo-badawcze, firmy i instytucje, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową. Laureatami tego prestiżowego konkursu są zatem wiodące w na polskim rynku uczelnie, prowadzące szeroką działalność naukową i rozwojową oraz promujące współpracę nauki z biznesem. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

Zdobycie tego lauru to znakomite podkreślenie jakości działania i docenienie dotychczasowych osiągnięć Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Innowacyjność zobowiązuje i motywuje, dlatego ciągle śledzimy rynek. Staramy się nieustannie zmieniać i być najlepszymi – mówi dr hab. Mirosław J. Jarosz, prof. nadzw. WSEI, Rektor WSEI.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.