Wakacyjna oferta noclegowa

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu OFERTĘ NOCLEGOWĄ w budynku przy ul. Unickiej 3 w Lublinie.

W nowo wybudowanym obiekcie znajduje się ok. 200 miejsc noclegowych, w pokojach 1, 2 lub 3 osobowych. Pokoje zgrupowane są w segmenty (mieszkania), tzn. w mieszkaniu znajdują się 2, 3 lub 4 pokoje, jedna lub dwie łazienki oraz kuchnia. Wszystkie pokoje wyposażone są w wysokiej jakości meble hotelowe, pościel, bieliznę pościelową. W kuchni gwarantujemy pełne wyposażenie: płytę indukcyjną i lodówkę, garnki, talerze, sztućce, suszarkę balkonową.

Na parterze budynku znajduje się pralnia samoobsługowa. Obiekt jest monitorowany poprzez system kamer oraz dozór fizyczny. Istnieje możliwość parkowania na dwóch poziomach parkingów podziemnych.

Budynek znajduję się w odległości 10 minut pieszo od Starego Miasta i centrum miasta. Odległość od dworca PKS to ok. 7 minut pieszo, dojazd z dworca PKP to 15 min. Szpital Kliniczny PSK4  znajduje się w odległości 500 m.

Proponujemy następujące ceny:

  • miejsce w pokoju 1 osobowym: 45 zł
  • miejsce w pokoju 2 osobowym: 40 zł
  • miejsce w pokoju 3 osobowym: 35 zł
  • miejsce w apartamencie (kawalerka): 60 zł


MIEJSCA GARAŻOWE
Proponujemy również wynajem miejsc garażowych w kondygnacji podziemnej naszego budynku. Obiekt jest monitorowany oraz strzeżony przez pracowników ochrony. Klasyczne piloty zastąpiono nowoczesnym systemem dostępu poprzez telefony komórkowe. Istnieje możliwość wynajmu miejsc także na krótsze okresy czasu.

Cena wynajmu: 110 zł/miesięcznie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr tel. 508 245 780 lub pod adresem mailowym: biuro.unicka@wsei.lublin.pl

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.